Vorbesc despre costul alimentelor pentru o familie de 4 persoane.
De asemenea, suntem 2 + 2 și încercăm să ne dorim acele 250e + -50e, gătim doar o zi și de obicei luăm cine uscate, micuțul ia masa la școală și micuțul este încă acasă
suntem 4 adulți. (trei băieți) .și cheltuim mai mult de 600 € pe lună pe dietă . gătind în ziua noastră, dar cel mai mult dispare din frigider seara, când este servit la net, dacă vreau să am fructe, iaurturi, legume și, de asemenea, niște dulciuri, este destul de scump și acolo unde mai sunt haine, produse cosmetice și un deal cu alte lucruri, ca să nu mai vorbim de reduceri și taxe. într-adevăr, când te gândești la asta. Ați fi dat în prealabil 18.000 de coroane pe lună pentru o masă - aceasta este o amenințare la care să ne gândim.
suntem 4 și cheltuim 300-350 și îl gătesc în fiecare zi, iar prânzul și cina încercăm să mâncăm sănătos fără OMG-uri și dezgustător similar, dar chiar și asta este prea scump.
Nu știu, dar amân blocurile în martie și apoi voi scrie. Cu toate acestea, este foarte mult pentru că încerc să fiu sănătos și nu economisesc la mâncare chiar dacă nu mergem la un restaurant. Asta înseamnă curcan și pui, ciuperci în supă o mulțime de legume pentru supă și salate, iaurturi de orez ici și colo budinca șuncă brânză și produse de patiserie, de asemenea, fructe și paste. Aceasta este baza. Cumpăr dulciuri doar în mod excepțional în lider, au lucruri grozave pentru câțiva cenți. Acasă coac clătite și de ex. În mod excepțional, fac langos și siskas. Suntem 2 adulți și 4 ani și babo a trebuit să mănânce la grădiniță. Nimeni nu are alergii. Deci la începutul lunii aprilie voi scrie 😀
- Câte proteine, grăsimi și carbohidrați ar trebui să mănânci pentru a câștiga în greutate
- Buzunar pentru alimente pentru bebeluși 6buc, muștiuc gratuit Zebra; Eu Micul Iepure
- Cât ar câștiga un bucătar cu o stea Michelin în Slovacia?
- Cât de mult pentru un copil HiPP Bio
- Câte biciclete sunt în Beijing FAQ 2021